Oblicz składkę z naszym kalkulatorem Kalkulator

OC i AC taniej

W zakresie wyżej wspomnianych ubezpieczeń komunikacyjnych, na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż bardzo często można dokonać znaczących oszczędności, jednakże klienci towarzystw ubezpieczeniowych nie zdają sobie z tego nierzadko sprawy. Po to przygotowaliśmy więc poniższy poradnik, aby pokazać, na czym owe upusty mogą polegać i skąd się mogą brać.

W zależności od długości współpracy

Im dłuższy czas współpracujesz z daną firmą, tym bardziej prawdopodobne okazuje się, iż mając u nich polisę OC i AC, zyskasz jakieś dodatkowe bonusy. Niemniej jednak bardzo często jest też opcja otrzymania opcjonalnych usług po zniżkowych cenach, a w konsekwencji tego posiadania za tyle samo co kolega o wiele szerszy pakiet usług. Świadczenia, o których mowa to gratisy za zaufanie i lojalność konsumencką.

Pakiety taniej

Im więcej usług zdecydujesz się kupić w danym towarzystwie ubezpieczeniowym, tym automatycznie wbrew pozorom bardziej Ci się to opłaca. Oczywiście, zapłacisz nieco więcej, jednak w ogólnym przeliczeniu zyskasz sporo za mniejszą stawkę niż gdybyś decydował się na wykupienie paru opcji pojedynczo, bez pakietu. W szczególności warto decydować się u jednego ubezpieczyciela na zestawy zawierające OC i AC w jednym.

Oblicz składkę z naszym kalkulatorem Kalkulator