Oblicz składkę z naszym kalkulatorem Kalkulator

Kilka sposobów na oszczędności na ubezpieczeniu komunikacyjnym

Jeżeli chcesz ponieść mniejsze koszty związane z ubezpieczeniem komunikacyjnym, koniecznie powinieneś wziąć pod uwagę kilka wskazówek na ten temat znajdujących się w poniższych fragmentach. Zapraszamy do przeczytania.

Dwa auta, jedno towarzystwo ubezpieczeniowe

W Twoim gospodarstwie domowym są minimum dwa pojazdy? Nie szukaj różnych opcji ubezpieczeniowych, ale wykup zestaw polis OC i AC dla dwóch samochodów czy więcej u tego samego ubezpieczyciela. W konsekwencji tego masz szansę na zyskanie realnego, znaczącego upustu.

Zapłać kartą

Co takiego może być w płatności karta szczególnego, że jako klientowi będzie Ci się to dużo bardziej opłacało? Otóż sposób realizacji płatności bardzo często w znaczącym stopniu wpływa na ostateczną cenę Twojej polisy. Wielokrotnie zdarza się tak, że przy opcji wyboru płatności kartą kredytową, zyskujesz szereg zniżek dodatkowych. Co więcej, niektóre firmy decydują się także przyznać klientowi tak płacącemu jednorazową zniżkę w wysokości na przykład pięcioprocentowego rabatu.

Akcja promocja

Jeżeli chcesz zapłacić mniej, warto abyś śledził aktualne akcje promocyjne, jakich jest ogólnie cała masa, zwłaszcza w renomowanych towarzystwach ubezpieczeniowych. Wystarczy, że wejdziesz na ich strony internetowe czy fanpage i możesz być na bieżąco z tym, co proponują konkretne firmy.

Oblicz składkę z naszym kalkulatorem Kalkulator